SKI AREÁL SÁDEK CAPARTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Areál Nové Město na Moravě ostudu neudělal

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Nové Město na Moravě.

Biocel Zlatník - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Biocel Zlatník a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kužvart - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Kužvart!

Obří sud - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Obří sud.

Zimní středisko Janovičky u Broumova

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Janovičky u Broumova a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kam na hory?

Zima přichází mílovými kroky. Je čas začít vybírat zimní dovolenou. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Obvykle rozhodují především finance, česká střediska totiž stále vycházejí podstatně levněji. Jsou ale zahraniční střediska opravdu o tolik lepší?

Petříkovice - ideální pro snowboardisty

Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Petříkovice!

Zimní středisko Filipov

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Filipov.

Lázeňský vrch - lyžaři si přijdou na své

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Lázeňský vrch je pro vás to pravé.

Búřov - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Búřov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Příprava před odjezdem na hory

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete vědět jak se připravit? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Do ski areálu Třeštík – Celnica se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Třeštík – Celnica.

Do ski areálu Šanov se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Šanov.

Velká Úpa - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Velká Úpa a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zima v novém

Plánujete zimní dovolenou? Potřebujete poradit? Vyzkoušejte kvalitu od českých výrobců. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Kořenov - Rejdice - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Kořenov - Rejdice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Kunčice

Milujete snowboarding? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Kunčice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Pecka - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Pecka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Hrádek - areál příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Zkuste Hrádek a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Nedvědice - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste Nedvědice a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Pyšná - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Pyšná pro vás jistě bude to pravé.

Ludvíkov - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Zkuste ski areál Ludvíkov!

Areál Šachty Vysoké nad Jizerou ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Šachty Vysoké nad Jizerou je pro vás to pravé.

Areál Bouřňák ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Bouřňák a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Olešnice - Hartman

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit Olešnice - Hartman a užijte si zimní radovánky naplno!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.8.
Zataženo
15°C
13°C
Čtvrtek
5.8.2021
Déšť
18°C
12°C
Pátek
6.8.2021
Deštivo
19°C
13°C
Sobota
7.8.2021
Polojasno
22°C
13°C