SKI AREÁL SÁDEK CAPARTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Šanov se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Ski areál Šanov. Areál se nachází v Orlických horách poblíž města Králíky a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete trojici vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. smažák a smažený sýr.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Chybí nám zde především koplexní služby. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 70%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Vadí Vám to? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

Čtěte také: Ski areál Šanov Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 16.6.
Zataženo
23°C
17°C
Čtvrtek
17.6.2021
Jasno
27°C
16°C
Pátek
18.6.2021
Jasno
27°C
19°C
Sobota
19.6.2021
Polojasno
28°C
18°C