SKI AREÁL SÁDEK CAPARTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Velká Úpa - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Velká Úpa a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít trojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete horkou čokoládu a smažák. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 72% - to je náš verdikt.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

Čtěte také: Velká Úpa - to pravé místo pro rekreaci Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 16.6.
Zataženo
23°C
17°C
Čtvrtek
17.6.2021
Jasno
27°C
16°C
Pátek
18.6.2021
Jasno
27°C
19°C
Sobota
19.6.2021
Polojasno
28°C
18°C