SKI AREÁL SÁDEK CAPARTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zima v novém

Plánujete zimní dovolenou? Potřebujete poradit? Vyzkoušejte kvalitu od českých výrobců. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Zapomeňte na promočené šponovky, šusťáky, pletené svetry a mokrá záda. Svetr, sice teplý, ale neforemný - silně omezující člověka v pohybu - již dnes není nutností. Vhodné je oblečení vrstvit, neboť mezi jednotlivými vrstvami se vytváří vzduchová vrstva, která pomáhá udržovat optimální tělesnou teplotu.

Při nákupu sportovního oblečení je výhodnější zaměřit se na kvalitu a ne na kvantitu. Osobní komfort můžete zvýšit i použitím jednorázových hřejivých polštářků. Termo ponožky a termo spodky jsou dnes již v našich šatnících dobře zabydlené.

Dnes používané materiály dokážou velmi rychle odvést pot od pokožky a tím zlepšit celkové tělesné mikroklima. V poslední době se hojně používají také materiály obsahující ionty stříbra, ty zabraňují množení bakterií, čímž se výrazně omezí tvorba tělesného zápachu. Oblečení je vhodné i pro velmi chladné dny. Materiál je vhodný pro celodenní nošení. Zapomeňte na kousání, škrábání a podrážděnou kůži u krku. Teflonový zátěr zvyšuje odolnost oblečení před promoknutím. Velmi kvalitní oblečení můžete pořídit ve výprodejích.

Značkové oblečení je nenáročné na údržbu. Při praní používejte prostředky speciálně vyvinuté pro voděodolné oblečení. Pro sušení je možné použít i sušičku - většinou při nižších teplotách.

Vůbec neuvažujte o možnosti vyrazit na hory bez kvalitní lyžařské nebo snowboardové přilby – nebojte se, nebudete v ní na sjezdovce jediní – lyžařská helma se dnes již opravdu stala samozřejmostí!!! Chránič páteře je vhodný především pro snowboarďáky. Sledovat akční nabídky se rozhodně vyplatí - lze zde nakoupit i zboží nejvyšší kvality za rozumnou cenu.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 16.6.
Zataženo
23°C
17°C
Čtvrtek
17.6.2021
Jasno
27°C
16°C
Pátek
18.6.2021
Jasno
27°C
19°C
Sobota
19.6.2021
Polojasno
28°C
18°C