SKI AREÁL SÁDEK CAPARTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Kořenov - Rejdice - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Kořenov - Rejdice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jizerských horách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále v areálu nachází dvojice vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Zaskákat si můžete ve snowparku. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. kulajdu nebo horkou čokoládu.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. V okolí se nachází Muzeum skla a bižuterie, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Personál je poměrně vstřícný. Lepší hodnocení než 65% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Čtěte také: Zimní středisko Kořenov - Rejdice

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 16.6.
Zataženo
23°C
17°C
Čtvrtek
17.6.2021
Jasno
27°C
16°C
Pátek
18.6.2021
Jasno
27°C
19°C
Sobota
19.6.2021
Polojasno
28°C
18°C