SKI AREÁL SÁDEK CAPARTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Kunčice

Milujete snowboarding? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Kunčice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v pohoří Kralického Sněžníku a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále se v areálu nachází trojice vleků. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete hamburger nebo řízečky. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál SportPark Františkov.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Oceňujeme především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 75%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 16.6.
Zataženo
23°C
17°C
Čtvrtek
17.6.2021
Jasno
27°C
16°C
Pátek
18.6.2021
Jasno
27°C
19°C
Sobota
19.6.2021
Polojasno
28°C
18°C