SKI AREÁL SÁDEK CAPARTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Hrádek - areál příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Zkuste Ski areál Hrádek a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku! Areál se nachází v Beskydech poblíž města Třinec a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází dvojice vleků a jedno lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete smažený sýr či kofolu.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Těšínska.

Areál je spíše průměrný. Chybí nám zde především koplexní služby. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 67% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 16.6.
Zataženo
23°C
17°C
Čtvrtek
17.6.2021
Jasno
27°C
16°C
Pátek
18.6.2021
Jasno
27°C
19°C
Sobota
19.6.2021
Polojasno
28°C
18°C