SKI AREÁL SÁDEK CAPARTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Nedvědice - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste Ski areál Nedvědice a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti poblíž města Bystřice nad Pernštejnem .

V areálu najdete trojici vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. uzená cigára či točené pivo.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Personál je poměrně vstřícný. Lepší hodnocení než 58% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 16.6.
Zataženo
23°C
17°C
Čtvrtek
17.6.2021
Jasno
27°C
16°C
Pátek
18.6.2021
Jasno
27°C
19°C
Sobota
19.6.2021
Polojasno
28°C
18°C