SKI AREÁL SÁDEK CAPARTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Pyšná - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Ski areál Pyšná pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Krušných horách poblíž města Chomutov a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků a lano pro děti. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Zaskákat si můžete ve snowparku. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte gulášek a uzená cigára.

Ski areál leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Zoopark Chomutov se nachází pouze 9km daleko. Jen doufat, že se všechna jejich zvířata naukládají k zimnímu spánku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Pokulhává také ochota personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 73%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 16.6.
Zataženo
23°C
17°C
Čtvrtek
17.6.2021
Jasno
27°C
16°C
Pátek
18.6.2021
Jasno
27°C
19°C
Sobota
19.6.2021
Polojasno
28°C
18°C