SKI AREÁL SÁDEK CAPARTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Petříkovice - ideální pro snowboardisty

Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Petříkovice! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází trojice vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. kulajdu či kulajdu. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus. Středisko sousedí s Prkenný Důl-Family SkiPark.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 69% - to je náš verdikt. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 16.6.
Zataženo
23°C
17°C
Čtvrtek
17.6.2021
Jasno
27°C
16°C
Pátek
18.6.2021
Jasno
27°C
19°C
Sobota
19.6.2021
Polojasno
28°C
18°C