SKI AREÁL SÁDEK CAPARTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Filipov

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Filipov. Areál se nachází v Bílých Karpatech a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Úprava svahu probíhá 1 x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší hamburger nebo hamburger.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Areál je velice slušně vybaven. Nechceme být hodní příliš, ale 74% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 16.6.
Zataženo
23°C
17°C
Čtvrtek
17.6.2021
Jasno
27°C
16°C
Pátek
18.6.2021
Jasno
27°C
19°C
Sobota
19.6.2021
Polojasno
28°C
18°C