SKI AREÁL SÁDEK CAPARTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Třeštík – Celnica se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Třeštík – Celnica. Areál se nachází v Beskydech poblíž města Frýdlant nad Ostravicí .

V areálu najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 550m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Svah je upravován dle potřeby . Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete bramboráčky nebo bramboračku. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Chybí nám zde především koplexní služby. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 71%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 16.6.
Zataženo
23°C
17°C
Čtvrtek
17.6.2021
Jasno
27°C
16°C
Pátek
18.6.2021
Jasno
27°C
19°C
Sobota
19.6.2021
Polojasno
28°C
18°C